Uratowaliśmy setną osobę!

Dziś w Sądzie Okręgowym Warszawa – Praga nasza Klientka wygrała z Bankiem BPH stwierdzenie nieważności umowy zawartej z GE Money Bank oraz zawrotną kwotę 468 786,83 złotych + odsetki liczone od dnia upływu terminu wskazanego w wezwaniu do zapłaty czyli od 13.11.2021 r. oraz zwrot całości kosztów procesu.

Rozprawa trwała około 20 minut. W tym czasie Sąd zdążył przesłuchać Powódkę, odebrać stanowisko stron i oddalić wszystkie wnioski dowodowe banku, w tym wniosek o dowód z opinii biegłego i z zeznań świadka. Następnie, po dziesięciominutowej przerwie Sąd ogłosił wyrok.

Wyrok w całości uwzględnił żądania pozwu i zapadł po zaledwie 4 miesiącach (!) od wniesienia pozwu (po pierwszej i jedynej rozprawie).

Sąd w całości podzielił nasze argumenty, że umowa kredytowa zawiera klauzule niedozwolone i w związku z tym jest w całości nieważna od początku.

Jest to kolejne potwierdzenie, że dobrze poprowadzona sprawa to nie tylko korzystny wyrok, ale też szybkie postępowanie i dobra, spokojna atmosfera, również podczas przesłuchania kredytobiorcy.

Sprawa o sygn. III C 811/22. Sędzia Agnieszka Perehubka. Wyrok jest nieprawomocny.

Chcesz skutecznie unieważnić umowę lub odfrankowić swój kredyt?


Zadzwoń do nas:

+48 22 299 09 60

Nie trać cennego czasu na przeglądanie poradników w Internecie! Skontaktuj się z nami uzyskaj odpowiedź na wszystkie pytania i zacznij realnie działać!

01-204 Warszawa
kontakt@uratowani.com
9:00 - 17:00